Zpět na hlavní stránku Dětské seznamky

Dětská seznamka

Novinky

28.11.23 15.35
Po téměř 25 letech provozu plánujeme ukončení provozu Dětské seznamky. Doména detskaseznamka.cz je na prodej. Více informací najdete na http://www.ekamarad.cz/ezin/clanek/8406/.prodaja stanova pik smrtovnice avaz blumen horoskop kalkulator online knjige cvijece vicevi

03.01.23 08.08
S novým rokem 2023 jsme přešli na zabezpečený protokol HTTPS. Z počátku mohou být možná problémy při přístupu ze starých odkazů.
Přejeme vše nejlepší do nového roku 2023 :)

29.04.21 13.07
Vzhledem k výpadku funkce na rozesílání emailu na hostingovém serveru, nebyla možná v uplynulých pěti dnech autorizace nových uživatelů. Rozeslali jsme na ně výzvu k autorizaci, na což máte čas do 30. 4. 2021. Současně nefungovaly ani odpovědi na inzeráty pod značkou. Pokud jste někomu v tomto období přes náš formulář psali, napište prosím znovu. Děkujeme za pochopení. smrtovnice jastuci madraci horoscope umrli vicevi horoskop knjige lektire


Registrace nového uživatele Dětské seznamky

Krok číslo 1
1. Napiš svůj email malými písmeny. Na Dětské seznamce bude Tvým loginem. Na tento email Ti budou zájemci odpovídat a zvolíš-li si odebírání novinek o nových inzerátech, budou Ti chodit na tento email vždy po jejich schválení administrátorem. Nechceš-li, aby byl email vidět, zvol si při registraci inzeráty pod značkou.
Email si pořádně zkontroluj, protože na něj Ti po registraci přijde autorizační odkaz a odkaz na Informace o zpracování osobních údajů a souhlas se zpracováním osobních údajů na Dětské seznamce, bez jehož potvrzení nemůžeš být na Dětské seznamce registrován a tím pádem podávat svoje inzeráty. Na základě tohoto souhlasu budou Tvé inzeráty uloženy do databáze a zobrazovány. Bez tohoto souhlasu můžeš být pouze pasivním uživatelem bez možnosti podávat vlastní inzeráty.
2. Dále si zvol přezdívku, která smí mít maxilmálně 25 znaků a může obsahovat libovolné znaky, tedy písmena s háčky a čárky i mezery, ale nesmí být vulgární či jinak nevhodná na Dětskou seznamku. Přezdívka je v podsatě jméno, jak chceš, aby Tě kamarádi oslovovali. Bude se zobrazovat u všech Tvých inzerátů jako Tvé jméno. Nemáš-li přezdívku, napiš sem své křestní jméno jak Tě oslovují kamarádi.
Pokud se registruje organizace, např. oddíl, který chce inzerovat nábor nových členů, musí být přezdívkou název organizace.


Login = email musí být unikátní, tzn. nesmí je dosud nikdo na tomto serveru používat. Pokud zvolíš login nebo email, který již někdo používá, bude Ti nabídnut tento krok registrace znovu.

Před registrací se prosím seznam s tím, jaké osobní údaje bude Dětská seznamka uchovávat a k jakým účelům a následně v autorizačním emailu potvrdíš, že jsi byl s tímto seznáme a souhlasíš s tím. Tato informace je ke stežení zde.


Email
Přezdívka