Dětská seznamka

Novinky

28.11.23 15.35
Po téměř 25 letech provozu plánujeme ukončení provozu Dětské seznamky. Doména detskaseznamka.cz je na prodej. Více informací najdete na http://www.ekamarad.cz/ezin/clanek/8406/.prodaja stanova pik smrtovnice avaz blumen horoskop kalkulator online knjige cvijece vicevi

03.01.23 08.08
S novým rokem 2023 jsme přešli na zabezpečený protokol HTTPS. Z počátku mohou být možná problémy při přístupu ze starých odkazů.
Přejeme vše nejlepší do nového roku 2023 :)

29.04.21 13.07
Vzhledem k výpadku funkce na rozesílání emailu na hostingovém serveru, nebyla možná v uplynulých pěti dnech autorizace nových uživatelů. Rozeslali jsme na ně výzvu k autorizaci, na což máte čas do 30. 4. 2021. Současně nefungovaly ani odpovědi na inzeráty pod značkou. Pokud jste někomu v tomto období přes náš formulář psali, napište prosím znovu. Děkujeme za pochopení. smrtovnice jastuci madraci horoscope umrli vicevi horoskop knjige lektire


Návod k používání Dětské seznamky

Milí kamarádi, dříve, než začnete používat naši seznamku, přečtěte si prosím pozorně tento návod. Vyhnete se tak pozdějším problémům vyplývajícím z neznalostí či nepochopení některých funkcí.

1. Chcete-li si podat inzerát, pište prosím s háčky a čárkami nad písmeny. Za čárkami a tečkami prosím dělejte mezery, aby se vaše věty správně zalomily na koncích řádků a váš inzerát se správně zobrazoval. Inzerát si po sobě přečtěte, pamatujte na to, že je vaší vizitkou.

2. K tomu, abyste mohli podat inzerát, se musíte na Dětské seznamce zaregistrovat. V inzerátu se bude objevovat vaše přezdívka, kterou si zvolíte při registraci, automaticky se rovněž zobrazí váš email, který při registraci uvedete. Pokud si zvolíte, že chcete inzerovat pod značkou, váš email se zobrazovat nebude. Tomu, kdo bude chtít na váš inzerát odpovědět, se otevře formulář a odpověď, kterou vám napíše, vám přijde na váš email.

3. Inzeráty určené klukům jsou v části Kluci a inzeráty pro děvčata v části děvčata. Aby se správně řadily, je třebaje správně podávat. Děvčata tedy podávají inzeráty pouze do rubrik "Děvčata hledají ..." a kluci zase pouze "Kluci hledají...". Rubriky speciáních zájmů nejsou členěny dle pohlaví.

4. Z této verze jsme vypustili rubriky kluci chtějí kamarádit s kluky a děvčata chtějí kamarádit s děvčaty, protože inzerátů, které do těchto rubrik patří, bylo minimum. Pro kamarádství máte pouze jednu rubriku. Administrátor bude důsledně kontrolovat zda nejsou zaměňovány inzeráty mezi rubriky na vztah a na kamarádství a nespárvně zaměřené inzeráty nebudou schvalovány.

5. V každé rubrice je povoleno mít pouze jeden inzerát. Nepřidávejte tedy do rubriky další inzeráty, ale aktualizujte staré. U aktualizovaného inzerátu se změní datum a zařadí se jako nový. Inzerát se vždy zobrazí až po schválení administrátorem. Proto nedoporučujeme jej často měnit, jelikož po změně zmizí a čeká na opětovné schválení administrátorem. Administrátor přednostně schvaluje inzeráty nové před inzeráty změněnými.

6. Pokud odebíráte informace o nových inzerátech, upozorňujeme, že budete-li mít na tomto emailu automatický odpovídač, bude vám odběr informací zrušen. Informace rozesílá autonat a zpětně se vracící odpovědi nám zatěžují emailový server.

7. Kniha návštěv byla zrušena.

8. Tato Dětská seznamka slouží k seznamování přes emaily, proto do ní nepište telefonní čísla. Uvést smíte pouze autorizovaný email. Ostatní kontakty budou administrátorem smazány.

9. Na Dětské seznamce se mohou registrovat i právnické subjekty, např. oddíly, kroužky apod., které mohou nabízet nekomerční inzeráty pouze do k tomu určených rubrik (rozhodně ne do základních rubrik). Po dohodě s administrátorem je možno za úplatu podat i komerční inzerát. Bližší informace k tomu najdete na následující stránce.

10. Na Dětské seznamce není povoleno formátovní textu - změna velikosti a barvy písma, ale ani hypertextové odkazy apod. (i když ji textový editor povoluje, není plně kompatibilní se systémem a tyto inzeráty nelze schválit). Nepoužívajte v textu ani uvozovky.

Upozornění na pravidla bezpečného používání naší seznamky

Při používání naší seznamky dodržujte prosím tyto zásady
1. Do svých vzkazů neuvádějte poštovní adresy ani telefonní čísla. Mohlo by jich být zneužito. Uvádění telefonních čísel a poštovních adres je v rozporu s pravidly Dětské seznamky. Až se s kamarádem poznáte více přes email, můžete se sami rozhodnout, zda mu pak telefonní číslo napíšete emailem.
2. Pokud se se svým kamarádem spojíte e-mailem, nedoporučujeme ani touto cestou sdělovat poštovní adresu. Nevíte, kdo vám skutečně přes e-mailovou adresu píše.
3. Pokud jste se pomocí naší seznamky skamarádili s kamarádem z vašeho okolí a chcete se osobně setkat, domluvte si s ním schůzku na nějakém veřejném místě (ne třeba v odlehlých částech města), kde je poměrně dost lidí. Doporučujeme si vzít s sebou na tuto schůzku kamaráda. Nemůžete vědět, s kým se skutečně setkáte a někdo by mohl zneužít vaší adresy a vaší důvěřivosti. Vždy by měli vědět o vaší schůzce rodiče, včetně místa a času schůzky.
4. Budete-li dodržovat výše uvedené zásady, měla by vám naše seznamka bezpečně sloužit.
5. Přejeme vám hodně nových kamarádů.
6. Pokud vám přijde jakýkoliv nevhodný či jinak obtěžující email, o kterém by jste se domnívali, že přišel na základě zveřejnění vaší emailové adresy v naší seznamce, přepošlete nám jej prosím na adresu ustredi(zavináč)detskaseznamka.cz.

Chcete-li používat adres uvedených v této seznamce, pak upozorňujeme, že je určena pro kamarádství mezi dětmi a současně chceme upozornit, že zasílání jiných zpráv než nabídek ke kamarádství, je zneužitím této seznamky. Respektujte tedy to, co je uvedeno v inzerátu, zejména pak věk.
V případě, že někdo zneužije tuto seznamku způsobem, kterým poruší zákon č. 140 z roku 1961 Sb. a to zejména paragraf 205, který se týká ohrožování mravní výchovy mládeže, bude na něj obratem bez dalšího upozornění podáno trestní oznámení. Máme totiž zpětnou vazbu na část uživatelů této seznamky, od kterých se podobnou skutečnost obratem dozvíme.

Zpět na hlavní stránku Dětské seznamky

Provozuje Internet mládeži, z.s., vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena © 2000 - 2023
Server splňuje podmínky Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. 4. 2016 O ochraně fyzických osob v souvislosti ze zpracováním osobních údajů a volném pohybu těchto údajů.
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.