Dětská seznamka

Novinky

09.09.19 09.30
Po více než roce od pročištění seznamky kvůli GDPR došlo opět k pročištění neaktivních uživatelů, kteří déle jak rok neaktualizovali svůj profil. I po tomto pročištění je nárůst aktivních inzerentů přibližně o 100 a přibylo i aktuálních inzerátů.

01.01.19 09.46
Od přechodu na GDPR uplynulo zhruba půl roku. Tím došlo k pročištění Dětské seznamky od neaktivních uživatelů. Počet inzerátů i inzerentů tím sice výrazně klesl, ale velká část z nich byla neaktivní, část s chybnými emaily, takže na ně ani nešlo úspěšně odpovědět.
Nyní máme přes 1000 autorizovaných aktivních inzerentů a přes 600 zkontrolovaných inzerátů.

13.11.18 08.19
Stále se množí inzerenti, kteří neznají význam slova zájmy. Pokud nevíte, co toto slovo znamená, nechte tuto kolonku volnou, není povinná. Naopak povinný je text. Inzeráty, v kterých bude v zájmech text inzerátu, budou mazány a nebudou schváleny. Stejně tak inzeráty, které nebudou mít vyplněný text. Toto opatření zavádíme z důvodu plynulosti schvalování inzerátů, protože administrátor nemá čas tyto chyby v inzerátech opravovat (zdržují ho od schvalování ostatních inzerátů).Sdílet na Facebooku

[1] | [2] | [3] | [4] | [5] | [6] | Následující >>>

Marekmarek12365@email.cz 15 let20.05.20
Zájmy:

Ahoj hledam holku na posílání nudes, nebo na sex je mi jedno jestli budeš hezká nebo skareda (i když takové holky nejsou) nebo hubená nebo tlustá měla bys být z okolí Frýdku Místku. Neboj se napsat a můžeš poslat rovnou fotku tak se ozvi 😈

 
Matěj (13) let Inzerát pod značkou13 let08.05.20
Zájmy:
Ahoj, jmenuji se Petr a je mi 13 let. Jsem z jednoho tohoto města : Opava Úvalno Krnov Bruntál. Nevadí mi dojet nebo dojíždět do těchto měst. Potřebuji si vydělat peníze. Pokud někdo má nabídku (víte co myslím) nebo něco jak bych si mohl vydělat peníze tak napište na email : tttttttttt123@post.cz Díky.
 
LKybl33@seznam.cz26 let05.05.20
Zájmy:

Ahoj milá neznámá, která tohle právě čteš. Rád bych tu našel nějakou fajn slečnu, která by chtěla kamaráda s výhodama, sex a nebo jen tak vyměnit nějaké nudes. Ideálně aby jsi byla z Prahy, nebo okolí. Na vzhledu mi nezáleží a mělo by ti být 15+. Více ti povím, když se ozveš. Tak se zatím měj O:-).

 
Michalvinev@seznam.cz13 let01.05.20
Zájmy:

Ahoj holky já jsem Michal je mi 13 nejsem tlustej hledám nějako holku  na posílání fotek možná iněco jiného napiš na email vinev@seznam.cz

 
Láďa ladik270@gmail.com16 let22.04.20
Zájmy:

Ahoj, jmenuji se Láďa, bydlim poblíž Ostravy a mám i přístup poblíž Českým Budějovicím, tak jsi vyber 😉. Kontakty na mě: b) Facebook: Ladislav Vajda c) instagram: ladik_270_ Tak a zas něco o mně. Jsem celkem hodný kluk, střední postava, upřímný a obětavý, ale taký nejsem žádný andílek, dokážu se i naštvat. HLEDÁM JEN VZTAH, ŽÁDNÉ PŘÁTELSTVÍ. Mužu ti pořád volat pokud budeš chtít, Něco o tobě. Max do 23 let, vzhled je jen bonus, nevadí mi dojíždění, pokud jsi ukecaná až to bolí máš plus. Hlavně se neboj ozvat, odepisují všem..

 
Davidpocklan1@seznam.cz 14 let15.04.20
Zájmy:

Ahoj, jsme kluk a holka, 16 a 14let. Společně hledáme ještě nějakou holku na sex chat a psaní o intimích věcech. Na vzhledu nezáleží. Věk 13+. Napiš nám na e-mail a jeden z nás ti určitě odpoví, tak zatím ahoj :)

 
martasekwecam55@seznam.cz20 let05.04.20
Zájmy:

Ahoj, hledám zde holku, nejlíp z Ostravy, která má ráda trošku starší kluky a nebála by kamarádění s výhodami, popř pokecu nebo výměny. ;) Fejky, buzny, vydavající se za holky a trolly neberu. Více na e-mailu.

 
gay.dominik.brnodominikbrno@post.cz19 let03.04.20
Zájmy:

Ahoj, jsem mladý kluk z Brna, je mi 20 let, ale všichni mi říkají, že vypadám maximálně na 16.

Pokecat můžeme na jakékoli speciální téma, ale to intimní je přeci nejlepší. :D Jsem gay a tak budu radši za kluky, s holkama mě ani nebaví se bavit.

Děkuji za pozornost a napiš mi na můj mail: dominikbrno@post.cz a neboj se zeptat na co chceš.

PS: Napiš i když si myslíš, že bych neměl zájem, odepíšu každému.

 
Adélka :)adelka.sulcova@email.cz13 let29.03.20
Zájmy:

Hledám kluka nebo holku na dopisování můj ig je ta_adelka_xd

 
IDKTeenage.three@seznam.cz16 let25.03.20
Zájmy:

Ahoj.🙈😊 Jsem holka a je mi 16 let, společně s mým kamarádem (18) hledáme holku (15+ samozřejmě), která by s námi šla do trojky. Jsme z Královéhradeckého kraje (musela bys leda dojet, kdybys byla odjinud), je to nezávazné a je nám jedno ať jsi jakákoliv. Jestli máš zájem, napiš na email: teenage.three@seznam.cz😊 Budu se těšit na odpověď. 😉🙈

 
[1] | [2] | [3] | [4] | [5] | [6] | Následující >>>

Zpět na hlavní stránku Dětské seznamky

Provozuje Internet mládeži, z.s., vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena © 2000 - 2018
Server splňuje podmínky Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. 4. 2016 O ochraně fyzických osob v souvislosti ze zpracováním osobních údajů a volném pohybu těchto údajů.
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.