Dětská seznamka

Novinky

22.08.20 08.50
Závadu se podařilo dnes opravit, zájmy se zobrazují. Ještě jsme je pro lepší přehlednost oddělili od textu inzerátu. Doufejme, že už bude vše v pořádku.

01.08.20 07.34
Bohužel závada - mazání zájmů, je po dni znova. Pište prosím zatím zájmy do textu inzerátu a problém budeme řešit po návratu programátora z dovolené společně s poskytovatelem webhostingu, protože je divné, že opravený skript přestane po 24 hodinách fungovat.

29.07.20 08.35
Závada byla opravena programátorem ještě z dovolené, takže nyní doufejme bude vše fungovat jak má.Sdílet na Facebooku

[1] | [2] | [3] | [4] | [5] | [6] | [7] | [8] | [9] | [10] | [11] | Následující >>>

Hatafagahatafaga@seznam.cz17 let17.10.20
Zájmy: sex
--------------------

Ahoj, jsem kluk a hledám tady kluka na sex. Pokud seš kluk, co by chtěl sex s klukem, nebo bys to třeba chtěl jen zkusit, tak neváhej napsat. Věk max. 18 let. Bydlím v Královéhradeckém kraji, ale nemám problém kamkoliv dojet. Kdybys měl zájem, tak napiš na: hatafaga@seznam.cz

 
OiOiOiIdk.idiot@seznam.cz 17 let17.10.20
Zájmy: Anime, knížky, creepypasty, kreslení, příroda
--------------------

Ahoj

Je mi 17, jsem z moravskoslezského kraje a hledám někoho na psaní. Zajímá mě především anime a kreslení. Strašně moc se mi líbí cosplayeři a emo. Více si rozumím s kluky než s holkám, teda pokud ta holka není spíše tomboy. Nudes neposílám a nemá cenu mě k tomu přesvědčovat. 

No ještě bych ráda napsala, že nejsem moc společenský typ, ale chtěla bych si k tomu nějak najít cestu. Asi. Nemam moc ráda to psaní o ničem. Moc pozitivního na mně není, ale i tak to tu chci zkusit. Nemá cenu si hrát na něco jinýho. Odpovídat budu snad všem.

Zatím ahoj

 
lod990055Inzerát pod značkou16 let15.10.20
Zájmy: Nudes
--------------------

za budeš holky poslu svoje budeš tak cekam verunkcz@seznam.cz

 
Napiš 😏😉&Inzerát pod značkou19 let15.10.20
Zájmy:
--------------------

Ahoj hledám holku na vztah nebo na vyměňování fotek atd Královéhradecký kraj a když na ten vztah tak kolem těchto měst Hostinné, Dvůr Králové a Hradec Králové když budeš mít zájem tak napiš budu se těšit 😊❤️

 
Láďa ladik270@gmail.com16 let14.10.20
Zájmy: Tam kde oheň nepálí 🔥
--------------------

Ahoj, jmenuji se Láďa, bydlim poblíž Ostravy a mám i přístup poblíž Českým Budějovicím, tak jsi vyber 😉 Kontakty na mě: a) Facebook: Ladislav Vajda b) instagram: ladik_270_ Tak a zas něco o mně. Jsem celkem hodný kluk, střední postava, upřímný a obětavý, ale taký nejsem žádný andílek, dokážu se i naštvat. HLEDÁM JEN VZTAH, ŽÁDNÉ PŘÁTELSTVÍ. Mužu ti pořád volat pokud budeš chtít, Něco o tobě. Max do 23 let, vzhled je jen bonus, nevadí mi dojíždění, pokud jsi ukecaná až to bolí máš plus. Hlavně se neboj ozvat, odepisují všem....

 
MatesMates12315@seznam.cz15 let07.10.20
Zájmy:
--------------------

Ahoj jsem Mates a je mi 17, hledám jakoukoliv holku 15+ na výměnu nudes nebo i videí 

Pište na mail Mates12315@seznam.cz   

 
s3xchat69s3xchat69@gmail.com18 let05.10.20
Zájmy: Sexchat
--------------------

Ahojda ❤️, jsem 18 letý kluk, hledám holku na odvážnější chatování holku která by si chtěla užít něco nového nebo i zažitého.

Pokud si hravá nebo stydlivá rozhodně se neboj napsat. 😃 Těším se až napíšeš. 🔥

 
filipi.cfilipi.c@seznam.cz17 let02.10.20
Zájmy: Hry (počítačové i společenské), procházky (především ve večerních a nočních hodinách), tramvaje, vlaky, vesmír, informační technologie (programování, software, ...), fotografování (oblohy a dopravních prostředků na kolejích) a mnoho dalšího.
--------------------

Ahoj,

jsem Filip. Je mi 17 let, měřím 187 cm, vážím 95 kg a jsem gay. Kledám zde nějakého kluka ve věkové hranici 15 - 19 let, který:

- nemyslí pouze na to jedno a jde mu opravdu o vztah
- není při těle, protože, omlouvám se, ale ve vztahu se mi to hnusí (jinak proti těmto lidem nic nemám).
- nevychloubá se svým značkovým oděvem, telefonem, apod.

Vztah na dálku mi nevadí, ale byl bych rád, kdybychom od sebe nebyli takovou dálku. Bydlím v Chodové Plané v plzeňském kraji, takže vzdálenost odsud do Prahy, což je asi 150 km, mi nedělá problém. Pokud jsi z Ostravy, tak s tím také nemám problém, jelikož ze sousedního města mi jezdí do Ostravy přímý spoj. No a abych zde nepsal pouze o požadavcích, i když už žádné další nejspíš nemám, tak bych zde rád napsal také něco málo o sobě.

Rád měním barvu svých vlasů, jelikož jedna barva na nějakou dlouhou dobu mi přijde už ohraná. Miluji tramvaje (především pražské), vlaky a vesmír. Rád poslouchám hudbu (pop, ruský pop), chodím ven (ve večerních a nočních hodinách především), hraji hry (počítačové, ale i ty společenské). Více mě toho aktuálně nenapadá, ale možná, že až si budeme psát, si ještě na něco vzpomenu :)

 

Na závěr bych chtěl říct, že jsem tak trochu blázen (ale kdo taky dneska ne, že ?), introvert a celkem tichý člověk, vyhýbám se společnosti a větším skupinkám lidí. Také nedokážu vymyslet nějaké téma konverzace, takže bude nejlepší, když to dokážeš ty. Ovšem těchto mých bariér se věčně obávat nemusíš. Jakmile se poznáme trochu víc, nebude mi komunikace dělat potíže.

 

Pokud jsem tě tedy alespoň trochu zaujal, tak budu jedině rád, když napíšeš. Napsat mi můžeš buď to na email filipi.c@seznam.cz, a nebo na Instagram @filip_cihla_cicholski, kde alespoň rovnou uvidíš i mé fotografie.

 

Děkuji za dočtení až do konce a přeji hezký zbytek dne.

 
Standa Inzerát pod značkou16 let01.10.20
Zájmy: Výměna nudes
--------------------

Někdo kdo by chtěl vyměnit nudes holek?

Standa.novotny159@post.cz

 
Kluk17Filip.topen@seznam.cz17 let29.09.20
Zájmy: Fotky
--------------------

Ahoj, jsem kluk, je mi 17 let a rád bych tu našel nějakou holku, se kterou bych si mohl posílat nudes nebo se bavit o intimnostech.

Kdyžtak piš na mail filip.topen@seznam.cz

 
[1] | [2] | [3] | [4] | [5] | [6] | [7] | [8] | [9] | [10] | [11] | Následující >>>

Zpět na hlavní stránku Dětské seznamky

Provozuje Internet mládeži, z.s., vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena © 2000 - 2018
Server splňuje podmínky Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. 4. 2016 O ochraně fyzických osob v souvislosti ze zpracováním osobních údajů a volném pohybu těchto údajů.
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.