Dětská seznamka

Novinky

29.04.21 13.07
Vzhledem k výpadku funkce na rozesílání emailu na hostingovém serveru, nebyla možná v uplynulých pěti dnech autorizace nových uživatelů. Rozeslali jsme na ně výzvu k autorizaci, na což máte čas do 30. 4. 2021. Současně nefungovaly ani odpovědi na inzeráty pod značkou. Pokud jste někomu v tomto období přes náš formulář psali, napište prosím znovu. Děkujeme za pochopení. smrtovnice jastuci madraci horoscope umrli vicevi horoskop knjige lektire

09.01.21 21.46
Dnešním dnem nastala začátek kontroly inzerátů, zda odpovídají novým pravidlům Dětské seznamky. Administrátor je od nejstarších prochází, co jde upravuje a co nejde, tak maže. Čas na úpravu vlastního ne příliš vhodného inzerátu máte pouze do doby, než na něj administrátor narazí. To může být tak zhruba týden. osmrtnice livno umrli smrtovnicejastuci madraci horoscope umrli vicevi horoskop knjige lektire

11.12.20 08.14
Do roku 2021 připravujeme změny a úpravy na Dětské seznamce. Chceme ji tzv. vrátit opravdovým dětem, které jsou nyní částečně vytlačovány přestárlými dětmi. Proto budou nová pravidla používání upraveny na potřeby dětí do max. 15 let (dle měřítek tak pro 8 až 10 let) a přestárlé děti zde budou moct zůstat, ale budou muset respektovat nová pravidla. Vše bude spuštěno pravděpodobně v průběhu ledna s doběhovou dobou na možnou úpravu svých inzerátů, aby vyhověly novým podmínkám. Důvodem je, že máme ohlasy, s kterými bohužel musíme souhlasit, že velká část současných inzerátů není pro děti vhodná a na dětskou seznamku nepatří. jastuci madraci horoscope umrli vicevi horoskop knjige lektireSdílet na Facebooku

<<< Předchozí | [1] | [2] | [3] | [4] | [5] | [6] | [7] | [8] | Následující >>>

NatálkaInzerát pod značkou13 let17.06.22
Zájmy: Zvířata, atletika, rostliny
--------------------

Ahoj, jsem Natálka, měřím 164cm a bydlím ve středočeském kraji. Kluk by měl bydlet někde poblíž, věk  přibližně 13-15.  Ráda kreslím a čtu. Napište a uvidíme co dál ; )

 
RoseInzerát pod značkou16 let13.06.22
Zájmy: -
--------------------

Ahojky, nemuzu tu o sobe uvest moc informaci.. Je mi 16 a hledam nejakou psychickou podporu.. nejlepe kluka, verim jim vic.. vice informaci napisu v emailu.. Jo a.. jsem z Moravskoslezského kraje, tak by bylo fajn, kdyby jsi bydlel aspon pobliz..

 
Eliška tvaholka0@seznam.cz13 let12.06.22
Zájmy:
--------------------

Ahoj, jmenuju se Eliška. Mám 13 let a hledám tady někoho na pokec, kamarádství, dopisování a vztah. Moje koníčky jsou bruslení, hraní her, učení a chození ven. 

Ty by si měl mít do 13 let a být hodný.

 
Terkamusheado@gmail.com15 let10.06.22
Zájmy: Kreslení, Kolečkové brusle,anime, hraní her
--------------------

Ahojky hledám kluka

Je mi 15 tobě 14-16 

Jsem z Moravskoslezského kraje okres Nový Jičín přesněji(bylo by lepší kdyby jsi byl ze stejného kraje ale není to nutný)

Jsem celkem malá měřím jen 158

Na vzhledu mi nezáleží klidně važ třeba 100 kilo je mi to jedno já taky nejsem úplná modelka

Pište na email musheado@gmail.com

Díky víc o sobě řeknu až napíšeš 🥰

 
Barubarbora.kavulakova@seznam.cz13 let09.06.22
Zájmy: Koukání na filmy a seriály, chození ven, nakupování
--------------------

Ahoj, jsem Barča a je mi 13. 14 mi bude v srpnu. Jsem z Moravskoslezskeho kraje, takže by bylo nejlepší abys byl odtuď. Je se mnou dost těžké být, protože mám fyzické i psychické problémy, tady jsem dost liná a mám dost problémovou povahu. Jsem feministka a celkově bojovnice za práva všch, takže prosím žádní homofobové, rasisti ani sexisti. I přes to všechno pokud máš zájem, napiš

 
KristynaInzerát pod značkou14 let09.06.22
Zájmy:
--------------------

Hello, našel by se tu pro mě nějaký hodný, milý boyfriend nejlépe s alespoň trochu vypracovaným tělem? Aby ti bylo 13+ ale zase maximálně do 18, takže ideál by byl 14, 15, 16 let. Také nejlépe ze středočeského kraje protože já dojíždět nemůžu, ale pokud by jsi mohl dojíždět ty, tak můžeš být odkudkoliv :).

Mně je 14 a jsem tedy že středočeského kraje, víc o sobě povím třeba přes ig nebo snap 

Zatím ahoj

 

 

 

 
Dobrej:)fufinka16@email.cz17 let06.06.22
Zájmy: Jízda na koni, plavání, zpěv, seriály, procházky se psem, kreslení
--------------------

Ahoj!

Takžeee abych se nějak základně představila. Je mi zatím 17.

Mám špinavě blonďaté vlasy a mé oči mají zelenou barvu. Měřím 161cm, takže mě lidé považují za velice vysokého člověka. Jsem poměrně extrovertní člověk, ale pouze k lidem, s kterými se už nějakou chvilku znám.

Jsem ze severních Čech, takže hledám někoho, kdo bude tady poblíž, abychom kdyžtak mohli chodit ven.:) Ovšem mi nedělá problém ani pouze psaní nebo občasné dojíždění.

Hledám někoho, kdo nebude odepisovat jednou za měsíc s omluvou, že mu právě umřel pavouk:) 

Na vzhledu mi nijak moc nezáleží. Pouze bych chtěla, aby ti bylo více než 16.

 

 

 
Katka ★spiritdoe@seznam.cz14 let04.06.22
Zájmy: Umění, hudba, móda, cosplay, festivaly, zvířata
--------------------

Ahoj, jmenuji se Katka a je mi 14 let.

Chtěla bych se tu seznámit s někým novým kdo má rád stejné věci jak já a podporuje mě v nich. Víc ti o sobě řeknu jak mi napíšeš. Ráda poznám každého. O tom kolik ti je nezáleží, ale když budeš starší je to lepší. Nejlépe moravskoslezský kraj, ať se třeba jednou potkáme :D. Pokud tě budu mít ráda, možná i něco víc.

 

 
Eliška elinka.havelkova@seznam.cz14 let02.06.22
Zájmy: Ahoj, baví mě nakupování, hudba, skateboardink
--------------------

Ahoj, hledám kamaráda do pohody i nepohody s kterým by mi bylo fajn. 

 
Bárasobotkovabarbora55555@gmail.com 10 let31.05.22
Zájmy: Sport,flétna
--------------------

Ahoj,já jsem Bára,je mi 10 let a chtěla bych hubeného pěkného a šikovného aktivního kluka

 
<<< Předchozí | [1] | [2] | [3] | [4] | [5] | [6] | [7] | [8] | Následující >>>

Zpět na hlavní stránku Dětské seznamky

Provozuje Internet mládeži, z.s., vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena © 2000 - 2018
Server splňuje podmínky Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. 4. 2016 O ochraně fyzických osob v souvislosti ze zpracováním osobních údajů a volném pohybu těchto údajů.
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.