Dětská seznamka

Novinky

12.10.21 20.10
Informace o odpovědích na inzeráty pod značkou jsou uchovávány na dobu neurčitou, a svrchovaný Administrátor s poněkud diskutabilní povahou k nim vždy bude mít přístup. My poddaní tedy tuto možnost nedoporučujeme.

29.04.21 13.07
Vzhledem k výpadku funkce na rozesílání emailu na hostingovém serveru, nebyla možná v uplynulých pěti dnech autorizace nových uživatelů. Rozeslali jsme na ně výzvu k autorizaci, na což máte čas do 30. 4. 2021. Současně nefungovaly ani odpovědi na inzeráty pod značkou. Pokud jste někomu v tomto období přes náš formulář psali, napište prosím znovu. Děkujeme za pochopení.

09.01.21 21.46
Dnešním dnem nastala začátek kontroly inzerátů, zda odpovídají novým pravidlům Dětské seznamky. Administrátor je od nejstarších prochází, co jde upravuje a co nejde, tak maže. Čas na úpravu vlastního ne příliš vhodného inzerátu máte pouze do doby, než na něj administrátor narazí. To může být tak zhruba týden.Sdílet na Facebooku

<<< Předchozí | [1] | [2] | [3] | [4] | [5] | [6] | [7] | [8] | Následující >>>

Áďapsychosnilek149@gmail.com14 let08.09.21
Zájmy: Psaní (baví mě psát příběhy a píšu si deník, baví mě karate (aktuálně do něj bohužel nechodím) a hodně ráda čtu
--------------------

Ahojda 😄 Jsem holka a je mi skoro 14 let. Co bych o sobě řekla? Mám nejspíš víc špatných vlastností, než těch dobrých. Před nedávnou dobou jsem zjistila, že mám malé sebevědomí. A jsem introvert. Je trochu zvláštní, že i když jsem introvert, tak jsem dost otevřená. A upřímná. Pokud nemám doopravdy vážný důvod, tak nelžu. Ale nemám téměř žádné zkušenosti se vztahy a hezká taky moc nejsem. Hledám kluka na vážný vztah. Měl by být z Ostravy nebo blízkého okolí a moct za mnou dojíždět. Může bydlet třeba i trochu dál, ale jen pokud by mu nevadilo dojíždět na delší vzdálenost. Já totiž bohužel moc daleko dojíždět nemohu. A nejlépe ve věku 13-15 let. Nemusí být vůbec hezký, takže i vy, kteří si myslíte, že nejste zrovna nejhezčí se mi nebojte ozvat. Nemám moc ráda ten typ kluků, kteří jsou takoví ti populární frajeři a za každým druhým slovem řeknou „vole“. Spíš bych chtěla hodného a citlivého kluka, který nemá přehnaně velké sebevědomí. A hledám vztah, který bude založen na vzájemném porozumění. Aby mě můj kluk objal a utěšil v mých těžších chvílích a stejně tak i já jeho. Abychom stáli vždy při sobě. Aby chápal, když zrovna nebudu mít čas a do ničeho mě netlačil. A já jeho taky ne. Chtěla bych prostě vztah založený na citu a ne na tělesném kontaktu. Aby, když se na mě podívá se mu sevřelo srdce láskou. A stejně tak mi, když se podívám na něj. Nechci nikoho dokonalého. Chci jen někoho, kdo by mě měl rád a chápal mě. Ten, kdo hledá takový vztah, ať mi určitě napíše. Tento inzerát jsem psala z hloubi svého srdce, takže mi napiš, pokud tě v hloubi tvého srdce nějak oslovil. A klidně napiš, i když tento inzerát bude trochu starší - dokud nenapíšu do komentářů, že už nikdo nemusí psát. Budu čekat ☺️

Omlouvám se, že to byla taková slohovka 😂

 
Stázkastazipopelkova@seznam.cz12 let30.08.21
Zájmy: kone,tanec,hudba,kresleni,anyme
--------------------

ahoj,jmenuji se stazka jemi 12 let a hledám kluka na pokec 

 
Alča Inzerát pod značkou15 let27.08.21
Zájmy:
--------------------

Ahoj ráda bych tu našla vztah. Jsem z Prahy. Je mi 15 a jsem introvert, takže kdyby jsi byl schopný mě rozkecat tak by to bylo skvělé. :D Co se týče vzhledu tak nemám tělo modelky upřímně mám nadváhu, ale snažím se to změnit, bohužel ze zdravotních důvodů to nejde tak rychle. Na tebe nemám moc požadavků, je mi úplně jedno jak budeš vypadat. Ale aby jsi byl hodný, věrný a mohl dojíždět . A aby ti bylo 17-20. Těším se na tvou odpověď :3

 
TerezkaInzerát pod značkou15 let11.08.21
Zájmy: Hraní her, procházky, hrátky s kluky, anime
--------------------

Hledám zde klučinu ve věku 15-20. Nějak mi je jedno jak vypadáš. Hlavně buď hodný. Víc napíšu potom,

 
annaInzerát pod značkou15 let10.08.21
Zájmy:
--------------------

Ahoj :)

Jmenuju se Anna, je mi 15 let a hledám tu prozatím kamaráda,no a pak uvidíme jak to pujde :)

 Mám ráda procházky v přírode, hudbu ( punk rock, rock n roll,grunge atd...), čtení a někdy i něco uvařím)))

Zatím bych se tu moc rozepisovat nechtěla, takže víc o mně až napíšeš. Na tom jak vypadáš mi vůbec nezáleží, hlavně aby  jsi po mně nechtěl nic intimního)

to je asi tak nějak všechno:)))

 
Rainbowrainbow34@seznam.cz18 let05.08.21
Zájmy:
--------------------

Ahooj :-) no takže jsem holka z Ostravy a je mi 18. To je asi fajn zmínit :-D Mám ráda hudbu (hlavně puk, pak i rock, metal) dále potom hory/procházky (prostě výlety někam do přírody atd...) zvířátka, sporty (jsem spíše divák takže žádnou atletku nečekej :-)). Více mě toho zatím nenapadá takže to kdyžtak pak...No a co hledám? Nehledám přímo vztah. Spíše fajn kluka na pokec a co z toho bude je ve hvězdách :-). Jo byla bych ráda kdyby si byl starší a měl podobný (stejný) hudební vkus jako já. To by bylo velké + :-). Neboj, není to podmínka. Ale špatné by to nebylo. Tak zatím ;-).

 
lod990055Inzerát pod značkou16 let30.07.21
Zájmy: Potřebuji pomoc
--------------------

Zdravím pot4ebovala bych pomoc se dostat do instagramu zapomela jsem heslo a nejde obnovit kdo pomůže bude odměněn😘😈

 
daninkadanadrakova@seznam.cz12 let24.07.21
Zájmy: tanec gymnastika plavani priroda cteni
--------------------

ahoj jmenuji se jana je mi 12 bydlim v brandyse nad labem .a rada bych nasla kluka na povidani i na seznameni do 13 let . pokud bys mel zajem napis na mou imeil Danadrakova@seznam.cz dik.

 
katkaherakovakatkaherakova@email.cz12 let24.07.21
Zájmy: tanec, aerobic, kamarádi, pejsci
--------------------

Ahoj, jsem Katka a hledám kluka, je mi 12 let a jsem ze Zlína. Ráda poznám nové kamarády nebo kamarádky, ráda bych měla i kluka, napište mi na email katkaherakova@email.cz :)

 
viktorkavikimala28@seznam.cz15 let16.07.21
Zájmy: Chození ven, hudba, kreslení, zvířata
--------------------

Ahoj, hledám tu nové kamarády, případně něco víc. Nechci psát moc informací o mně sem, vše se můžeš dozvědět, když mi napíšeš email.
Jen ještě zmíním, že mi nezáleží na vzhledu, důležitá je povaha - takže se neboj napsat!
Budu se těšit na všechny odpovědi.

 
<<< Předchozí | [1] | [2] | [3] | [4] | [5] | [6] | [7] | [8] | Následující >>>

Zpět na hlavní stránku Dětské seznamky

Provozuje Internet mládeži, z.s., vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena © 2000 - 2018
Server splňuje podmínky Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. 4. 2016 O ochraně fyzických osob v souvislosti ze zpracováním osobních údajů a volném pohybu těchto údajů.
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.