Dětská seznamka

Novinky

29.04.21 13.07
Vzhledem k výpadku funkce na rozesílání emailu na hostingovém serveru, nebyla možná v uplynulých pěti dnech autorizace nových uživatelů. Rozeslali jsme na ně výzvu k autorizaci, na což máte čas do 30. 4. 2021. Současně nefungovaly ani odpovědi na inzeráty pod značkou. Pokud jste někomu v tomto období přes náš formulář psali, napište prosím znovu. Děkujeme za pochopení.

09.01.21 21.46
Dnešním dnem nastala začátek kontroly inzerátů, zda odpovídají novým pravidlům Dětské seznamky. Administrátor je od nejstarších prochází, co jde upravuje a co nejde, tak maže. Čas na úpravu vlastního ne příliš vhodného inzerátu máte pouze do doby, než na něj administrátor narazí. To může být tak zhruba týden.

11.12.20 08.14
Do roku 2021 připravujeme změny a úpravy na Dětské seznamce. Chceme ji tzv. vrátit opravdovým dětem, které jsou nyní částečně vytlačovány přestárlými dětmi. Proto budou nová pravidla používání upraveny na potřeby dětí do max. 15 let (dle měřítek tak pro 8 až 10 let) a přestárlé děti zde budou moct zůstat, ale budou muset respektovat nová pravidla. Vše bude spuštěno pravděpodobně v průběhu ledna s doběhovou dobou na možnou úpravu svých inzerátů, aby vyhověly novým podmínkám. Důvodem je, že máme ohlasy, s kterými bohužel musíme souhlasit, že velká část současných inzerátů není pro děti vhodná a na dětskou seznamku nepatří.Sdílet na Facebooku

[1] | [2] | [3] | [4] | [5] | [6] | [7] | [8] | [9] | Následující >>>

ifameeifamee@seznam.cz18 let15.06.21
Zájmy: anime, filmy, seriály, hraní her, povídání, programování
--------------------

Čau. Rád bych se chtěl seznámit s nějakou holkou, se kterou bych mohl trávit nějaký ten svůj volný čas.
Je mi 18 let a bohužel nejsem zrovna moc vysoký. Přes karanténu jsem trochu přibral, ale plánuju v blízké době začít cvičit. Mám strašně moc volného času, proto bych byl velice rád, kdyby si měla také nějaký ten čas. Toto je taky jeden z důvodu, proč jsem možná až někdy otravný.. Velice rád si totiž povídám a jsem celkem dost zvědavý člověk.
Vůbec by mi nevadilo, kdyby z toho později vzniklo i něco víc. Je mi celkem jedno odkuď jsi. Dokuď by se mi to vyplatilo, tak nemám vůbec žádný problém dojíždět.
Jinak vzhled neřeším, ale zase aby si vypadala nějak normálně.. A aby ti bylo mezi 14-19 let.
Těším se až se mi kdokoliv ozve na mail. ifamee@seznam.cz

Později bych poslal Messenger nebo Discord, kde bychom se mohli lépe poznat.

 
MichalInzerát pod značkou13 let15.06.21
Zájmy: stolní tenis, počítač, turistika, různé drsnější hry
--------------------

Hledám nějakého kamaráda, přibližně v mém věku (11 až 15 let), který dokáže být kamarádský, ale současně je dominantní. Já jsem spíše submisivní a vzrušují mě některé věci, které bych si nechal až do emailu. Doufám že aspoň někdo napíše.

 
ŠimonInzerát pod značkou11 let14.06.21
Zájmy: Stolní tenis, cyklistka a další
--------------------

Hledám kamaráda od 10 do 15 let, který by byl i trochu dominantní, protože já jsem zase spíš submisivní. Rád bych si dopisovat a vyměňoval zkušenosti. Podrobnosti napíšu až do emailu. Jestli mi teda někdo napíše. 

 
Adamtttttttttt123@post.cz15 let10.06.21
Zájmy:
--------------------
Hledám kamarádku. Je mi 14 a bydlím poblíž opavy . Dojíždění mi nevadí

.

 
Vítekhalailajna@seznam.cz17 let08.06.21
Zájmy: Fotbal, sport, filmy, seriály, hudba, příroda
--------------------

Ahoj, hledám holku, s kterou bych mohl psát popřípadě volat. Mohl s ní sdílet moje názory myšlenky. Holku, co by mi rozumněla, třeba s ní mohl koukat na filmy. Mělo by ti být 15-18. Mně je 17 let. Jsem z jihočeského kraje. Pokud o mně chceš vědět víc, budu rád, když napíšeš. 

Chci někoho na časté psaní, ne napsat jednou a čau. Hledám někoho, komu nebude trvat odpověď 100 let. 

Pokud splňuješ a taky někoho hledáš, budu se těšit.

Zatím pa.

Vítek

 
jakubekjakubek2000@seznam.cz19 let08.06.21
Zájmy:
--------------------

Hledám hodně submisivního kluka co zná i takovou holku.

 
Mozziehonozo@centrum.cz 19 let07.06.21
Zájmy: Cestování, Gaming, Horory, Memez
--------------------

Zdravíčko lidi. Je mi 19 let. Introvertní postavy. Docela shy, z okolí Žatce, Ústecký kraj. Mám 180cm, hnědé vlasy, šedé oči. Hledám jakoukoliv duši co si semnou hodlá aspoň psát. Jestli z toho uděláme něco víc je už jenom na nás při dalším psaní. Mám auto i motorku takže dojíždění nějakej kus není problém. Na emaily odpovídám denně. Tam mi napište kontakt a ozvu se všem. Díky lidi, mám vás rád. xd

 
MaxInzerát pod značkou17 let05.06.21
Zájmy:
--------------------
ahoj jmenuji se Max je mi 17 let jsem tichý typ člověka a do ted jsem neměl kamarádku to je hlavní důvod proč dávám tento inzerát tady je můj email takže tak xddd na koníčky apod se můžeš zeptat potom :D email : maximg25@seznam.cz
 
petzranpetrnolel@seznam.cz22 let30.05.21
Zájmy:
--------------------

Hledam holku na dovadeni a mazleni 18+je mi 25 pište na petrnolel@seznam.cz

 
Sajmonek.Inzerát pod značkou16 let27.05.21
Zájmy: Fitness
--------------------

Ahoj jsem v pohodě kluk a hledám děvče na fellení a mužem chodít ven a popřípadě něco více napiš mi tam se více seznamíme a je mi 16 let <3

 
[1] | [2] | [3] | [4] | [5] | [6] | [7] | [8] | [9] | Následující >>>

Zpět na hlavní stránku Dětské seznamky

Provozuje Internet mládeži, z.s., vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena © 2000 - 2018
Server splňuje podmínky Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. 4. 2016 O ochraně fyzických osob v souvislosti ze zpracováním osobních údajů a volném pohybu těchto údajů.
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.