Dětská seznamka

Novinky

09.01.21 21.46
Dnešním dnem nastala začátek kontroly inzerátů, zda odpovídají novým pravidlům Dětské seznamky. Administrátor je od nejstarších prochází, co jde upravuje a co nejde, tak maže. Čas na úpravu vlastního ne příliš vhodného inzerátu máte pouze do doby, než na něj administrátor narazí. To může být tak zhruba týden.

11.12.20 08.14
Do roku 2021 připravujeme změny a úpravy na Dětské seznamce. Chceme ji tzv. vrátit opravdovým dětem, které jsou nyní částečně vytlačovány přestárlými dětmi. Proto budou nová pravidla používání upraveny na potřeby dětí do max. 15 let (dle měřítek tak pro 8 až 10 let) a přestárlé děti zde budou moct zůstat, ale budou muset respektovat nová pravidla. Vše bude spuštěno pravděpodobně v průběhu ledna s doběhovou dobou na možnou úpravu svých inzerátů, aby vyhověly novým podmínkám. Důvodem je, že máme ohlasy, s kterými bohužel musíme souhlasit, že velká část současných inzerátů není pro děti vhodná a na dětskou seznamku nepatří.

22.08.20 08.50
Závadu se podařilo dnes opravit, zájmy se zobrazují. Ještě jsme je pro lepší přehlednost oddělili od textu inzerátu. Doufejme, že už bude vše v pořádku.Sdílet na Facebooku

[1] | [2] | [3] | [4] | [5] | [6] | [7] | [8] | [9] | [10] | Následující >>>

gay.dominik.brnodominikbrno@post.cz19 let10.04.21
Zájmy:
--------------------

Ahoj, hledám nějakého mladého kluka na pokec o čemkoliv. Jsem gay a určitě najdeme něco o čem si pokecat, pište mi na mail.

 
blebbleb20410@gmail.com16 let09.04.21
Zájmy:
--------------------

ahoj hledám nějaké gay nebo bi kluky na psaní muze ty mi napsat na email: bleb20410@gmail.com budu se tesit

 
ˇ-ˇ2k04@seznam.cz16 let06.04.21
Zájmy: Hudba
--------------------

Ahoj našel by se tu po mě kluk na vztah z Prahy? Jsem blonďák modrý oči 173cm :D občas si zahraju něákou starší hru ale nejraději mám přírodu ikdyž teďka mohu obdivovat jenom tu Pražskou :( budu moc rád když napíšeš na E-mail: 2k04@seznam.cz

 
Martinmartindostal960@gmail.com12 let02.04.21
Zájmy: Klavír, saxofon, plavání, příroda, další...
--------------------

Ahoj jsem Martin a hledám kamarády/kamarádky kteří by si se mnou psali.

Pokud máš zájem napiš mi :)

 
Usáma bin Ládinantoninnovotny94@gmail.com16 let31.03.21
Zájmy: Já sám nevim lmao
--------------------

Ahojky

Sám ani nevím proč tu vůbec jsem.

No nic méně, hledám tu nějakou holku, která by si chtěla zahrát nějaké ty hry. Ať už se mnou, nebo s mými retardovanými kamarády. Pokud jsem tě zaujal, což docela pochybuju, tak mi na email můžeš napsat svůj nick na Discord, a já tě klidně přidám na náš server. A jedinou podmínku kterou mám je ta ať ti je alespoň 14-16 let.

Takže pokud jsem tě zaujal tak mi můžěš napsat na můj email: antoninnovotny94@gmail.com (ne, nejmenuju se Antonín Novotný)

PS: Hrajeme více méně skoro všechno.

 
qwertzuiopInzerát pod značkou15 let26.03.21
Zájmy: Sport, serialy atd.
--------------------

Čau hledám nějakou holku na vztah, nebo jen kamarádku. Je mi 15 let, jsem ze zlínského kraje, mám vypracovanou postavu. Napiš

 
Dominik_16filmy123456@post.cz16 let18.03.21
Zájmy: seriály, filmy, hraní her, veřejná doprava
--------------------

Ahoj, je mi 17, ale vypadám tak na 14,15 a chtěl bych tady najít někoho na psaní, nebo třeba chození ven, ale maximálně do 18 let

Něco o mě: Je mi 17, vážím 68 kg a měřím cca 175 cm a jsem stydlivý a jsem na kluky a jsem z Libereckého kraje, konkrétně z Liberce

Zajímám se hlavně o železniční dopravu ( focení, natáčení )

Určitě se neboj napsat, budu rád za každého človíčka kdo napíše

 
Klee^^davidekbart@gmail.com13 let17.03.21
Zájmy:
--------------------

hojj, hledám nejakeho swag kamarada (klidne i kluka:Dd) z Brna nebo aby teoreticky do Brna mohl dojizdet bahaha je mi 13 a je mi jedno jaky jsi hlavne nebud detinskej :Dd, o mě: bydlim Brno Venkov sleduju anime a taky celkem dost zavislacim na Genshinu (hra) bahaha snad se najde nekdo fajn :))

 
SZŠInzerát pod značkou17 let16.03.21
Zájmy: životní styl, zdraví, výzkum
--------------------

Ahoj

Sháním pro kamarádku dobrovolnice(13-18 let) pro její dotazník, který se jmenuje Otázka ideálního tělo. Je to dotazník ohledně spokojenosti se svým tělem, ze kterého má vyjít, jak si ženy představují ideální tělo. Je rozdělen do několika okruhů a z průměru odpovědí má vyjít, jaké tělo si ženy představují. 

Prosíme všechny slečny, které tohle čtou, aby se zúčastnili. Dotazník je naprosto anonymní a bude zveřejněn průměr, nikoli odpovědi. Napište mi prosím mail, že se chcete zúčastnit a kamarádka se vám sama ozve a dotazník vám pošle, vy jí ho pošlete prosím vyplněný zpět. 

Každá slečna, která dotazník zodpoví bude odměněna nijakou maličkostí. Případně bude-li některá z vás chtít, dostane kontakt na mě.

Předem děkuji moc děvčata!

 
AlexGeo1a@seznam.cz17 let16.03.21
Zájmy: Posilování, běhání, čtení, chození ven, romantika
--------------------

Ahoj, jsem Alex je mi 15 a jsem z okolí Ostravy. Chtěl bych zde najít nijakou hezkou slečnu věrnou a see smyslem pro humor.

Něco o mě:

Je mi 17 a bydlím kousek od Ostravy. Mám řekl bych poměrně hezkou postavu, břišáky a jsem docela namakaný(samochvála smrdí já vím :D). Moje koníčky máš nahoře. Jsem docela romantik, umím holku rozplakat, což se mi už povedlo a jsem poměrně věrný.

Jaká slečna má šanci u mě uspět?

Chtěl bych si najít alespoň trochu hezkou slečnu(ne takovou, která vypadá, že ji přejel kombajn). Musí být hodná a milá, musí být upřímná a věrná, musí umět vyslechnout a poradit, musí být otevřená a mít ráda romantiku. 

Jak mi ideálně napsat?

Jsou tu dvě cesty, buď mi napiš na mail /geo1a@seznam.cz/. Tam budu chtít, aby ses mi v emailu představila, abych věděl o koho jde. Neodpovím všem, pokud chceš mít větší šanci, že ti odpovím, pošli fotku. Pokud chceš mít jistotu odpovědi, pošli fotku v plavkách.(není to nic perverzního, jen chci vidět, že pro to, aby ses se mnou mohla seznámit něco uděláš :D)

Budu se těšit na odpovědi. Papa

 

 
[1] | [2] | [3] | [4] | [5] | [6] | [7] | [8] | [9] | [10] | Následující >>>

Zpět na hlavní stránku Dětské seznamky

Provozuje Internet mládeži, z.s., vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena © 2000 - 2018
Server splňuje podmínky Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. 4. 2016 O ochraně fyzických osob v souvislosti ze zpracováním osobních údajů a volném pohybu těchto údajů.
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.