Dětská seznamka

Novinky

01.01.19 09.46
Od přechodu na GDPR uplynulo zhruba půl roku. Tím došlo k pročištění Dětské seznamky od neaktivních uživatelů. Počet inzerátů i inzerentů tím sice výrazně klesl, ale velká část z nich byla neaktivní, část s chybnými emaily, takže na ně ani nešlo úspěšně odpovědět.
Nyní máme přes 1000 autorizovaných aktivních inzerentů a přes 600 zkontrolovaných inzerátů.

13.11.18 08.19
Stále se množí inzerenti, kteří neznají význam slova zájmy. Pokud nevíte, co toto slovo znamená, nechte tuto kolonku volnou, není povinná. Naopak povinný je text. Inzeráty, v kterých bude v zájmech text inzerátu, budou mazány a nebudou schváleny. Stejně tak inzeráty, které nebudou mít vyplněný text. Toto opatření zavádíme z důvodu plynulosti schvalování inzerátů, protože administrátor nemá čas tyto chyby v inzerátech opravovat (zdržují ho od schvalování ostatních inzerátů).

14.09.18 17.03
Autorizace uživatelů Dětské seznamky byla ukončena, neautorizovaní uživatelé, kteří nedali souhlas se zpracováním osobních údajů, byli odmazáni. Nyní jsou v databázi neautorizováni pouze noví uživatelé, kteří mají na autorizaci 3 dny. Uživatelé, kteří budou mít zjevnou chybu v emailu, budou odmazáváni již po uplynutí jednoho dne od registrace. Pokud se registrujete a nepřijde vám autorizační email, zkontrolujte si v osobním nastavení, že jste email napsali správně a pokud ano, zkontrolujte v emailu složku SPAM.Sdílet na Facebooku

[1]

ZETEXERzetexcz@gmail.com14 let03.11.18
Zájmy: ...

Nějaká holka na víměnu fotek?? :D

 
Mira HMirek.hollejsi@seznam.cz15 let22.10.18
Zájmy:

Ahoj.

Nenajde se tady holcina mezi 10-15 na focení? 

Jsem z Ústí nad Labem a hledám holky z Ústí a okolí. Pro další info písní e-mail a když tak rovnou pošli fotku. 

 
DeakonFrostlil.mejba@gmail.com20 let04.10.18
Zájmy: Umění, zábava

Nafotím zdarma studiové fotky. Nějaké modelky? Věk je fuk.

 
DejvInzerát pod značkou16 let05.09.18
Zájmy: Street, URBEX, Makro

Ahoj, Dejv je jméno mé a jsem 16ti letý začínající fotograf, ale už mám něco za sebou. Hledám někoho se stejným zájmem stylu fotek na výměnu zkušeností a rady. Dál hledám i nějakou modelku nebo spíš modulantku pro podobný styl fotek, co se nebojí chodit na opuštěná místa nebo se jen tak prostě nechat fotit. Jen Olomouc a okolí. <-- Platí pro modelku.

 

Koho jsem zaujal, tak napiš. 

 
Pavelperfectpictures@post.cz30 let29.07.18
Zájmy: hezké fotky

Ahoj!

Hledám dívky z jihočeského kraje za krásné fotky.
Napište mi, pokud máte zájem.

 
[1]

Zpět na hlavní stránku Dětské seznamky

Provozuje Internet mládeži, z.s., vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena © 2000 - 2018
Server splňuje podmínky Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. 4. 2016 O ochraně fyzických osob v souvislosti ze zpracováním osobních údajů a volném pohybu těchto údajů.
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.