Dětská seznamka

Novinky

29.04.21 13.07
Vzhledem k výpadku funkce na rozesílání emailu na hostingovém serveru, nebyla možná v uplynulých pěti dnech autorizace nových uživatelů. Rozeslali jsme na ně výzvu k autorizaci, na což máte čas do 30. 4. 2021. Současně nefungovaly ani odpovědi na inzeráty pod značkou. Pokud jste někomu v tomto období přes náš formulář psali, napište prosím znovu. Děkujeme za pochopení.

09.01.21 21.46
Dnešním dnem nastala začátek kontroly inzerátů, zda odpovídají novým pravidlům Dětské seznamky. Administrátor je od nejstarších prochází, co jde upravuje a co nejde, tak maže. Čas na úpravu vlastního ne příliš vhodného inzerátu máte pouze do doby, než na něj administrátor narazí. To může být tak zhruba týden.

11.12.20 08.14
Do roku 2021 připravujeme změny a úpravy na Dětské seznamce. Chceme ji tzv. vrátit opravdovým dětem, které jsou nyní částečně vytlačovány přestárlými dětmi. Proto budou nová pravidla používání upraveny na potřeby dětí do max. 15 let (dle měřítek tak pro 8 až 10 let) a přestárlé děti zde budou moct zůstat, ale budou muset respektovat nová pravidla. Vše bude spuštěno pravděpodobně v průběhu ledna s doběhovou dobou na možnou úpravu svých inzerátů, aby vyhověly novým podmínkám. Důvodem je, že máme ohlasy, s kterými bohužel musíme souhlasit, že velká část současných inzerátů není pro děti vhodná a na dětskou seznamku nepatří.Sdílet na Facebooku

[1]

MichalInzerát pod značkou16 let03.05.20
Zájmy:
--------------------

Ahooj, moc bych zde chtěl najít lidi se kterými bychom obnovili starou lechtací partu. Abych se představil, jsem Michal, jsem z Moravskoslezského kraje, je mi 15 let a miluji lechtání.

O co vlastně jde?

Chtěl bych založit partu ve které budeme lechtání brát jako adrenalinový sport, budeme se vzájemně lechtat, budeme se učit jak perfektně lechtat a budeme lechtání společně milovat, nejen jako lechtači, ale i jako lechtaní.

Jak by to vypadalo?

Vždy se rozdělíme na skupiny a budeme se v nich střídat, tak, že každý si vyzkouší pozici jak lechtač, tak lechtaného. Ve skupinách se poté přerozdělíme a znovu to samé. Občas bychom se společně učili, jak efektivně lechtat, kde lechat apod. (takové malé přednášky)

 

Jak se můžeš přidat?

Hledám pouze lidi z Moravskoslezského kraje, od 13-18, beru holky i kluky, ale od minula mám kapacitu lidi, které vezmu. nutný požadavek je, že MUSÍŠ BÝT LECHTIVÝ/Á a musíš chodit na schůzky, které budou asi jednou měsíčně. Jako přihlášku mi pošli svoje jméno, věk a fotku s papírem na které bude --Lechtání-- . 

PS: pokud jsi 60+ perverzní děda, tak ani nezkoušej psát!!! 

Pokud splňuješ podmínky, tak piiiš, mám určitou kapacitu lidí, které vemu, takže neváhej :D. Zatím Ahoj

 
[1]

Zpět na hlavní stránku Dětské seznamky

Provozuje Internet mládeži, z.s., vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena © 2000 - 2018
Server splňuje podmínky Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. 4. 2016 O ochraně fyzických osob v souvislosti ze zpracováním osobních údajů a volném pohybu těchto údajů.
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.