Dětská seznamka

Novinky

01.01.19 09.46
Od přechodu na GDPR uplynulo zhruba půl roku. Tím došlo k pročištění Dětské seznamky od neaktivních uživatelů. Počet inzerátů i inzerentů tím sice výrazně klesl, ale velká část z nich byla neaktivní, část s chybnými emaily, takže na ně ani nešlo úspěšně odpovědět.
Nyní máme přes 1000 autorizovaných aktivních inzerentů a přes 600 zkontrolovaných inzerátů.

13.11.18 08.19
Stále se množí inzerenti, kteří neznají význam slova zájmy. Pokud nevíte, co toto slovo znamená, nechte tuto kolonku volnou, není povinná. Naopak povinný je text. Inzeráty, v kterých bude v zájmech text inzerátu, budou mazány a nebudou schváleny. Stejně tak inzeráty, které nebudou mít vyplněný text. Toto opatření zavádíme z důvodu plynulosti schvalování inzerátů, protože administrátor nemá čas tyto chyby v inzerátech opravovat (zdržují ho od schvalování ostatních inzerátů).

14.09.18 17.03
Autorizace uživatelů Dětské seznamky byla ukončena, neautorizovaní uživatelé, kteří nedali souhlas se zpracováním osobních údajů, byli odmazáni. Nyní jsou v databázi neautorizováni pouze noví uživatelé, kteří mají na autorizaci 3 dny. Uživatelé, kteří budou mít zjevnou chybu v emailu, budou odmazáváni již po uplynutí jednoho dne od registrace. Pokud se registrujete a nepřijde vám autorizační email, zkontrolujte si v osobním nastavení, že jste email napsali správně a pokud ano, zkontrolujte v emailu složku SPAM.Sdílet na Facebooku

[1]

DeakonFrostlil.mejba@gmail.com20 let04.10.18
Zájmy: Jazyky, umění, zábava

Rád doučím angličtinu kdekoliv v Praze. U mě nebo u tebe, jak chceš. Já bydlím na Praze 4.

 
TerrysaInzerát pod značkou11 let20.08.18
Zájmy:

Ahoj. Potřebuje někdo přes net doučovat z AJ?  Jsem sympatická holka mladšího věku s anglickými kořeny. Jestli mám někoho doučovat, nápiš mi na IG: risa.zorro.dasa.zolly nebo přes e-mail teryjust@gmail.com

 

Nashle a ahoj (je mi 13) 

 

 
WeirdoInzerát pod značkou16 let14.07.18
Zájmy: Angličtina? že by? ;)

Nabízím doučování z AJ po intetrnetu, popřípadě osobně v Praze.

 
Ann N.ann.n.cz@seznam.cz13 let05.07.18
Zájmy: Hudba,tanec,angličtina atd...

Ahojky, hledám kohokoliv kdo by mě online doučoval angličtinu Anglicky umím jen to co nás učí ve škole ale to podle mě nestačí Chtěla bych anglicky umět plynule Pokud by si byl/a schopný/á mě doučovat angličtinu napiš mi na email ;) (ann.n.cz@seznam.cz)

 
KokoškaPastušíTobolkamilonmilonovitch@seznam.cz11 let20.06.18
Zájmy: anglictina,ceztina,biologje,lecitelstvy,minececraft

ahuuj,bydlim v anglii a jsem v cr na par dni,tak jestli by nekdo nechtel treba zlepsit anglinictinu a pokecat pres emaile nebo online chaty.Pardon ze pisu bez hacek a carek, mam jen angliniskou klavesnicu.Nebo minececraft nekdy zahrat,ale nemam tady v cr mikrofony,so we nemoci si povidat v realu chapete ne.Tesim se na vas bobanci

 
Prcal22matyjoro1@gmail.com13 let16.11.17
Zájmy: Ahoj jmenuju se Anetka a mám ráda koně malování a hlavně se mi líbí kluci co jsou hezcí a mají krásný vlasy a velký přirození hehe :DDDD pište mi na e-mail matyjoro1@gmail.com protože jsem si udělala chlapeckej e-mail na fake účet :))))) Bydlím ve Gotvaldově a je mi 13 let :)
Ahoj jmenuju se Anetka a mám ráda koně malování a hlavně se mi líbí kluci co jsou hezcí a mají krásný vlasy a velký přirození hehe :DDDD pište mi na e-mail matyjoro1@gmail.com protože jsem si udělala chlapeckej e-mail na fake účet :))))) Bydlím ve Gotvaldově a je mi 13 let :)
 
[1]

Zpět na hlavní stránku Dětské seznamky

Provozuje Internet mládeži, z.s., vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena © 2000 - 2018
Server splňuje podmínky Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. 4. 2016 O ochraně fyzických osob v souvislosti ze zpracováním osobních údajů a volném pohybu těchto údajů.
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.