Dětská seznamka

Novinky

28.11.23 15.35
Po téměř 25 letech provozu plánujeme ukončení provozu Dětské seznamky. Doména detskaseznamka.cz je na prodej. Více informací najdete na http://www.ekamarad.cz/ezin/clanek/8406/.prodaja stanova pik smrtovnice avaz blumen horoskop kalkulator online knjige cvijece vicevi

03.01.23 08.08
S novým rokem 2023 jsme přešli na zabezpečený protokol HTTPS. Z počátku mohou být možná problémy při přístupu ze starých odkazů.
Přejeme vše nejlepší do nového roku 2023 :)

29.04.21 13.07
Vzhledem k výpadku funkce na rozesílání emailu na hostingovém serveru, nebyla možná v uplynulých pěti dnech autorizace nových uživatelů. Rozeslali jsme na ně výzvu k autorizaci, na což máte čas do 30. 4. 2021. Současně nefungovaly ani odpovědi na inzeráty pod značkou. Pokud jste někomu v tomto období přes náš formulář psali, napište prosím znovu. Děkujeme za pochopení. smrtovnice jastuci madraci horoscope umrli vicevi horoskop knjige lektireSdílet na Facebooku

[1] | [2] | [3] | [4] | [5] | [6] | [7] | [8] | [9] | [10] | Následující >>>

Matesmatesx10@gmail.com15 let28.02.24
Zájmy: PC hry, hudba, sport, auta, cestování
--------------------

Ahoj, jmenuji se Matěj, je mi 15 let a bydlím v Plzni. Jsem asi 172 cm vysoký, mám špinavě blond vlasy, a popravdě nevím, jak bych měl nazvat to, co mám na hlavě, zda je to kudrnaté či ne 😅. Mám hnědé oči a postavou upřímně nic moc, jsem širší typ bez výrazných svalů (k tomu se ještě dostanu). Mé zájmy jsou počítačové hry, cestování, poslouchání hudby,auta a sport. Sám jsem sportoval, ale pak přišly dlouhodobé a bolestivé problémy s koleny, proto teď momentálně nejsem schopný dělat jakýkoliv sport, a vypadám tak, jak vypadám. Každopádně, pokud jsem tě nějak zaujal a máš zájem si povídat a možná se někdy i vidět a bydlíš v Plzni či blízkém okolí, neváhej napsat 😉.

 
Tomáštomb845@seznam.cz15 let28.02.24
Zájmy: počítačové hry, poslech hudby, auta, motorky
--------------------

Jmenuji se Tomáš. Bydlím v Jihomoravském kraji. Je mi 15 let. Jsem vysoký.Mám rád auta a motorky. Občas hraji počítačové hry. Někdy si i zacvičím a když mám čas tak natočím i nějaké to video na yt.  

Hledám holku na vztah, 14-15 let. Vysoká 175 cm a vyšší. Bydliště v Jihomoravském kraji. Hodná, milá, chytrá, pracovitá, zábavná.

 
Kocicak25wenctek1111111@seznam.cz25 let28.02.24
Zájmy: Hry,filmy,sport,noční procházky,příroda,zvířata
--------------------

Hledám zde dívku submisivní povahy která spíš než na věk kouká na osobnost a ráda by konečně našla vztah ve kterém by nebyla jen využívaná. Nabízím Lásku, Věrnost, Pochopení, Ochranu, Pomoc Psychickou/finanční. Byl bych rád kdyby jsi měla fajn smysl pro humor to dnes moc holek nemá :)

 
jirkajirihansl170@gmail.com14 let20.02.24
Zájmy: pc hry, kreslení
--------------------

Ahoj jsem Jirka, hledám nějakou holku na vztach min 14 max 15. Jsem vysoký mám okolo 188cm mám hnědé kudrnaté vlasy a hnědé oči a bydlím v Královéhradeckém kraji. Hrozně rád kreslím a hraju hry na pc 

 

 
Dandanzabal14@gmail.com15 let20.02.24
Zájmy: Cestování, knihy, filmy, hry, Formule 1, americký fotbal, airsoft, hudba, kytara, procházky se psem
--------------------

Ahoj jmenuju se Dan, je mi 16 a hledám holku s kterou bych si rozuměl a mohl s ní trávit čas. Pocházím z Prahy takže by bylo dobrý aby jsi byla taky z Prahy. Chtěl bych holku s kterou ai budu moct povídat a prožívat hezké zážitky. Něco málo o mě: Jsem vysoký černovlasý kluk nejsem úplně nejhezčí ale co se toho týče tak na vnější krásu si nijak nepotrpím, poslední dobou se snažím se sebou něco dělat a schodil jsem pár kilo ale rozhodně jsem s cvičením neskončil. Pokud by jsi měla zájem a je ti 15-18 tak klidně na mail a pak bych poslal ig. 

 
MichaelInzerát pod značkou27 let11.02.24
Zájmy: Cyklistika, bowling, plavání, je toho hodně.
--------------------

Ahoj, je mi 27 let, jsem normální pracující, hubené postavy, nekouřím, nepiji alkohol, jsem ze Zlína. Hledám mladší holku než jsem já na Vážný DDlg vztah. Je mi jedno odkud jsi, jestli myslíš seznámení vážně a nevadí ti můj věk. Samozřejmě i vzájemné sympatie hrají roli ale nikdy nevíš když to nezkusíš. Jestli máš zájem tak se ve zprávě i trochu představ. V odpovědi napiš svůj email jinak nemám kam odpovědět. Přeji hezký den. 

 
Adamadammisak357@email.cz16 let11.02.24
Zájmy: Rád čtu knihy, chodím běhat, chodím na procházky, hraju počítačové hry, cvičím, poslouchám hudbu od 40. let po současnost
--------------------

Čau čau, jmenuju se Adam, je mi 16 let a hledám holku kolem Bystřici pod Lopeníkem nebo kolem Uherského Brodu, něco o mě: jsem introvertní, upřímný, milý, hodný, nápomocný. Něco o tobě: být milá, hodná a rozumná.

Vlasy - blond

Oči - hnědé

Výška - 165,5cm

Nosím brýle

Postava - štíhlá 

Psát mi můžeš na email: adammisak357@email.cz

 
Filouš xdeeert@email.cz15 let11.02.24
Zájmy: PC, Hry, Netfli&Chill, Pokec, Filmy, diskotéky
--------------------

Ahoj, jmenuji se Filip, je mi 16 a jsem z Jihomoravského kraje. Jsem na intru u Brna takže bych rád někoho z Brna. Náhodně jsem narazil na tuhle stránku a řekl jsem si proč to nezkusit. Hledám tady někoho na pokec a potom možná něco víc. Měřím okolo 185 cm, a mám hnědo-černé vlasy. Jsem trochu při těle, ale rozhodně nejsem tlustý. Rád se hrabu v různé elektronice a učím se programovat. Taky celkem dobře umím anglicky a celkově se rád učim cizí jazyky. Taky si občas rád zahraju nějakou pc hru nebo se jen tak dívam na netflix nebo yt. Mám taky rád různé párty nebo diskotéky. Ty by jsi měla být ze stejného kraje(ale není to nutnost), být stejně stará (max 17), mít stejný smysl pro humor jako já a alespoň nějaké podobné zájmy. Ale přizpůsobím se každému. Na vzhledu mi moc nezáleží, hlavně by jsi měla být milá, hodná a přátelská. Pokud jsem někoho zaujal, tak mi můžete napsat na email eeert@email.cz. Dívám se tam skoro každý den. Budu se těšit. PS: prosím ať mi nepíše nikdo komu je pod 15 let, děkuji.

 
MarekElias2004Inzerát pod značkou19 let11.02.24
Zájmy: Pc hry, Fotbal, hokej, šachy, procházky
--------------------

Ahoj, moje jméno je Marek, bydlím v Holubích na Praze západ cca 17 km od Prahy. Hledám holku právě z tohoto okolí. Na vzhledu mi nezáleží 😊

 

V případě zájmu rozhodně dejte vědět na email budu se těšit 😉

 

 

 
AnonymInzerát pod značkou15 let11.02.24
Zájmy:
--------------------

Ahoj. Hledám holku mezi 13 a 16 lety.

Mě je 15.

 
[1] | [2] | [3] | [4] | [5] | [6] | [7] | [8] | [9] | [10] | Následující >>>

Zpět na hlavní stránku Dětské seznamky

Provozuje Internet mládeži, z.s., vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena © 2000 - 2023
Server splňuje podmínky Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. 4. 2016 O ochraně fyzických osob v souvislosti ze zpracováním osobních údajů a volném pohybu těchto údajů.
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.