Dětská seznamka

Novinky

03.01.23 08.08
S novým rokem 2023 jsme přešli na zabezpečený protokol HTTPS. Z počátku mohou být možná problémy při přístupu ze starých odkazů.
Přejeme vše nejlepší do nového roku 2023 :)

29.04.21 13.07
Vzhledem k výpadku funkce na rozesílání emailu na hostingovém serveru, nebyla možná v uplynulých pěti dnech autorizace nových uživatelů. Rozeslali jsme na ně výzvu k autorizaci, na což máte čas do 30. 4. 2021. Současně nefungovaly ani odpovědi na inzeráty pod značkou. Pokud jste někomu v tomto období přes náš formulář psali, napište prosím znovu. Děkujeme za pochopení. smrtovnice jastuci madraci horoscope umrli vicevi horoskop knjige lektire

09.01.21 21.46
Dnešním dnem nastala začátek kontroly inzerátů, zda odpovídají novým pravidlům Dětské seznamky. Administrátor je od nejstarších prochází, co jde upravuje a co nejde, tak maže. Čas na úpravu vlastního ne příliš vhodného inzerátu máte pouze do doby, než na něj administrátor narazí. To může být tak zhruba týden. osmrtnice livno umrli smrtovnicejastuci madraci horoscope umrli vicevi horoskop knjige lektireSdílet na Facebooku

[1] | [2] | [3] | [4] | [5] | [6] | [7] | [8] | [9] | [10] | [11] | Následující >>>

Radimm :)rpklob@seznam.cz16 let02.10.23
Zájmy:
--------------------

Takže čau, jemnuju se Radim. Právě nedávno mi bylo 16. Jsem ze Zlínského kraje, konkrétně okres Zlín. Chtěl bych tu najít nějakou fajn holku se kterou bych mohl trávit čas, když si budeme rozumět, tak z toho klidně může být i něco víc ;). Jsem spíš extrovert, rád si povídám a když mám o čem, tak furt něco melu a dost pravděpodobně podle toho bude vypadat i tenhle inzerát 😅. Jsem hodný, milý a rád ostatním vždycky zlepším náladu. 

 

Jsem hodně sportovní typ. Hraju florball, sem tam si jdu zaběhat nebo jdu do fitka. Mám spoustu dalších zájmů jako je třeba IT, Skaut, nebo prostě jen koukání na filmy nebo seriály.

 

Nemám problém dojíždět, ale ne zas někam ultra daleko. Chtěl bych aby si byla taky ze Zlínsko kraje. To jestli budeš okres Zlín, Vsetín nebo Kroměříž to už je jedno. Jen by bylo fajn, kdyby si nebyla někde z jižní Moravy nebo Moravskoslezského kraje. 

 

Co se tebe týká, tak bych byl rád, kdyby si byla milá, hodná a mohl ti věřit. Taky aby si měla tak 15 - 16 let. Nemusíš být nějaký velký extrovert. Klidně můžeš být spíš introvertní, to je úplně jedno. Určitě bych moc rád zašel ven. Nedělá mi problém zajít někdy třeba i do kina ;). Na vzhledu mi nijak výrazně nezáleží. Možná jen abys byla taky hubená. Jo a kdyby to šlo a mohla si taky někdy dojet ty za mnou, bylo by to super, ale to už je jen takový vedlejší bonus. Tak doufám, že jsem tě zaujal. A rozhodně se mi neboj ozvat na mail. Tak zatím ahoj :).

 
TomT.vyhlidko@seznam.cz14 let02.10.23
Zájmy: Psaní, vidění se a pokec
--------------------

Ahoj, napsala by mi nějaká holka pod 15 líbí se mi mladší, rad bych si psal a třeba časem něco víc. Já hezky kluk na pokec a pak se uvidí.

 
janmarkjan.markovic5@seznam.cz19 let27.09.23
Zájmy: Hudba, jízda na kole, basketbal
--------------------

Ahoj, jmenuji se Honza, je mi 19 let a jsem z Brna. Pohledný, sympatický kluk hledá dívku, na věku nezáleží, opravdu se nestyďte napsat kdokoliv. Můžeme si dopisovat nebo se i klidně potkat a zkusit něco víc, záleží na tobě. Pokud si mladší a nevadí ti starší klidně napiš

 
LoveInzerát pod značkou37 let27.09.23
Zájmy: Příroda cestování výlety dobré jídlo filmy
--------------------

čau    Jakub    je   mi    38    rád    bych    se   seznámil   s   Dívkou  16  ze   středočeského    kraje   z  jižních čech          něco    o   tobě     být   věřná   hodná  upřímná     jestli   máš   zájem    napiš   mi   Kaurolw@post.cz    moc   se   těším   vím   co   do života   chci     budu   se   těšit   na  tvojí   odpověd   Kuba

 
ondrejbudikondrejbudik2@gmail.com17 let27.09.23
Zájmy: Sportovní tanec
--------------------

Ahoj! Před 3 lety mi tato seznamka pomohla, zkusím tedy štěstí znovu. 

Jmenuji se Ondra a pocházím z Brna. Je mi 17 let a jak jsem již uvedl, mým zájmem je sportovní tanec. Ten bere většinu volného času a proto nic víc. 

Jsem avšak cílevědomí člověk, který ví, co chce v životě dělat. 

Zkouším tedy opět a přidávám inzerát. Myslím si, že už nikdo nenapíše ale zkusit to můžu, ne? :D 

 
Daniel1873daniel1873@email.cz23 let27.09.23
Zájmy:
--------------------

Kdysi jsem zde potkal pár zajímavých lidí, tak proč to znovu nezkusit?
Jmenuji se Daniel, je mi 23 a bydlím v moravskoslezském kraji, takže by bylo fajn, kdybys byla hlavně zletilá a z okolí, ale rád popíšu s kýmkoli odkudkoli.
Rád bych našel někoho na pravidelné psaní, nebo i nějaké aktivity, výlety, pivo, víno, káva? Cokoliv …
Ve volném čase rád zajdu na hory se psem nebo se jen tak někam projít, posedět s kamarády, taky chodím na hokej, hraju na kytaru, rád vařím, koukám na filmy a seriály a je toho spoustu dalšího, taky moc rád poznám nové věci a zájmy ostatních …
Z hudby jsem byl vychován na rocku a metalu, ale poslední dobou jsem otevřený všem různým stylům a pustím si cokoli.
Jsem velmi tolerantní a rád se pobavím úplně o čemkoli, nebudu se tu rozepisovat, když tak napiš, budu moc rád za každou zprávu.

 
FilipInzerát pod značkou15 let27.09.23
Zájmy: Programování, filmy, šifry, kvízy, počítače, zeměpis, dějepis, práva, auta
--------------------

Ahoj, jsem Filip a hledám nějakou hodnou a hezkou holčinu na dopisování a popř. i třeba něco víc.

Očekávám věk 14-16 let a z okolí Prahy!

Je mi 15 a jsem právě z Prahy.

Pokud máš zájem, napiš a já se ti víc rozepíšu. 

 
s.t.a.l.k.e.r_czjosefkadecka2@gmail.com17 let22.09.23
Zájmy: procházky, šachy, vaření, filmy/seriály, airsoft
--------------------

Hledám kamarádku časem třeba i něco víc

Bydlím v Královéhradeckým kraji

Je mi 17

Něco o tobě

Být z Královéhradeckýho kraje 

Nesmí ti vadit humor a nějáký mazlení

Věk 16-17

Neboj se a klidně napiš

 
sportovecsports.mann@seznam.cz20 let15.09.23
Zájmy: Kolo, adrenalivnocé sporty, hudba, auta :-)
--------------------

Ahoj, hledám zajímavou slečnu 15+ na seznámení, které se líbí starší kluci 20+

Já 180 cm, sportovní postava, tmavší vlasy, modré oči, dbající o vzhled, prý vcelku pohledný :)

Moc rád Tě poznám, napiš prosím na email pár vět o sobě, jak vypadáš, odkud jsi a pošli nejlépe fotečku, obratem můžu poslat svoji. Nejsem moc na dlouhá psaní, raději zajdeme někam ven (kino, kafčo, atd), pohoda chill, vše dle sympatií.

Nejlépe Moravskoslezký kraj - Ostrava, Havířov, Karviná a široké okolí, dojet se dá autem kamkoliv...

 
MichaelInzerát pod značkou27 let11.09.23
Zájmy: Turistika, cyklistika, pobyt v přírodě(stanování a ...), bowling, ...
--------------------

Hledám Vážný vztah s mladší holkou je mi 27 let, jsem normální pracující člověk, hledám ideálně Zlínský kraj, ale není problém klidně celá ČR/SR. Jestli jsem tě zaujal a máš zájem, tak v odpovědi napiš na sebe kontakt, klidně email, ale na dlouhé vypisování nejsem buď máš zájem se seznámit a sejít se osobně nebo ne. Upřednostňuji seznámení osobně třeba v kavárně nebo restauraci potažmo procházka prostě oční kontakt a promluvit si osobně dá víc než 100 zpráv, ... Přeji hezký den. 

 
[1] | [2] | [3] | [4] | [5] | [6] | [7] | [8] | [9] | [10] | [11] | Následující >>>

Zpět na hlavní stránku Dětské seznamky

Provozuje Internet mládeži, z.s., vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena © 2000 - 2023
Server splňuje podmínky Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. 4. 2016 O ochraně fyzických osob v souvislosti ze zpracováním osobních údajů a volném pohybu těchto údajů.
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.